LokalAvisa.no > Hemnesværingen > Sportsresultater søk   mail
 
 
© Tore Furuhatt
Vi vil gjerne høre fra deg, -send tips, hilsninger, og kommentarer til lokalavisa@gmail.com

Annonser


Klikk her for gå til hemnesjazz.no.

Klikk her for kjøpe billett

Klikk her for kjøpe billett

Klikk for å gå til Helgeland Sparebank sitt nettsted
Sportsresultater 19/03 2012
Hcup 2012 - 2.løp
Barnehage:

2010:
Casper A Nilssen
Ronja Sande
Vie Olsen

2009:
patrik jakobsen
Iver Bang Vedal
Noah M Karslen
Kornelius Furuhatt Rønning

2008:
Angelika Kråkstad
Gustaf S Søderkvist
Mathea Aurora Høgseth Benjaminsen
Marius Kvitnes
Selma Yibrah Nilsen

2007:
Selma Bergem
Vilma V. Sjåvik
Viktor Larsen
Kasper Smalsundmo
Rebekkka Olufsen

2006:
Anniken Juvik
Maren Leirvik
Liunus Chaboud
Linea R. Flatås
Alexander J. Drage
Lydia V. Kjærstad
Per-Magne Steen

2005 - 1. klasse: 10 deltakere av 14 elever
Sondre Kråkstad
William Ø. Christensen
Erik Drage Almendingen
Dina M. Karlsen
Aurora Pauline Furuhatt Rønning

2004 - 2.klasse: 6 deltakere av 9 elever
Johanna Leirvik
Markus Eriksen
Christian Nilsen
Henrik Jakobsen
Martin Nygård Antonsen

2003 - 3.klasse: 14 deltakere av 15 elever
Madelen Juvik
Kjersti Kråkstad
Sivert Kosmo Svenning
Thomas H Chaboud
Marie Drage
Ingvild Bruvoll Antonsen
Mahmood Rahimi
Amanda Larssen
Georg Larssen
Siri Bech-Hanssen
Christian M Karlsen
Nasteho Osman
Nikolai Sanse
Alf Ivar Ersland

2002 - 4.klasse: 13 deltakere av 24 elever
Frida Kråkstad
Viktoria Kråkstad
Sivert Bergem
Joakim Olsen
Lauritz Veiåker Sjåvik
Nora T Wang
Eirik Osmo
Gard Almendingen Drage
Antony Juvik
Andrea Øvrevoll
Nora Møllevik
Sigrid Møllevik

2001 - 5.klasse: 5 av 16 elever
Lars-Magnus Oldernes
Mathias Christensen
Jakob Bang
Idar Kjærstad
Martin Eriksen

2000 - 6.klasse: 9 av 23 elever
Thora Tetmo
Hanna Chaboud
Andre Juvik
Helene Finbak
Jørgen Hind Sørensen
Therese V. Nilssen
Tobias Fredriksen
Rikke Juvik
Johan Hellem
Kristine Brattli

1999 - 7.klasse
Thomas Sund

1998 - 8.klassse
Ole Herman Bergem
Amandus Furuhatt-Rønning

1997 - 9.klasse
Guro Kosmo Svenning
Johannes Jonassen
Sverre Hellem

1996 - 10.klasse
Sigrid Hellem

SENIOR
Rune Nilsen 10.18
Maiken Nilsen 9.57
Ole Herman Bergem 10.48
Amandus Furuhatt-Rønning 9.59
Johannes Jonassen 12.52
Johan Hellem 9.20
Thomas Sund 11.03
Guro Kosmo Svenning 10.40
Ved Antoine, kl 12:21
 
Melding til redaktøren
Fra:
Min emailadresse:
Beskjed:
Søk i artikler
Søkeord: